O NAS

DJ NA WESELE

DJ, PREZENTER-WODZIREJ, INSTRUMENTY NA ŻYWO

 Jesteśmy grupą zawodowych prezenterów muzycznych oraz konferansjerów. Doświadczenie i pasja to dwie opisujące nas cechy. Piętnastoletnia praktyka, tysiące zagranych imprez i niezliczone ilości utworów, których brzmienie popłynęło z naszych głośników. Wiele pięknych chwil, których mogliśmy być świadkami, godziny przygotowań i realizacji planów oraz projektów. To wszystko pozwoliło nam zgromadzić wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu i współorganizacji różnego rodzaju eventów, jak również w zrozumieniu oczekiwań każdego z naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby w sposób partnerski towarzyszyć Państwu na każdym etapie realizacji imprezy, oferując przy tym naszą pomoc oraz doświadczenie zarówno w zakresie technicznym nagłośnienie sceniczne, oświetlenie estradowe jak i doboru repertuaru. Tworzymy bloki muzyczne dopasowane indywidualnie do każdej z prowadzonych przez nas imprez oraz ich aranżacji. Wierzymy, że nasza oferta, dbałość o szczegóły i doświadczenie jakim dysponujemy pozwoli nam stworzyć dla Państwa niezapomnianą, pełną wspomnień i uśmiechu zabawę.

 

DJ na Wesele - Grzegorz

Grzegorz (DJ, Prezenter - Wodzirej, Instrumenty na żywo)

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 4 lat gdy dostał swój pierwszy instrument muzyczny. Pracę DJa rozpoczął w wieku 14 lat miksując swoje pierwsze utwory. W szkole średniej wraz z kolegami założył boysband o nazwie The MOPs. Syntezator i miksery stały się nie tylko pasją ale i pracą dającą satysfakcję i radość. Jako muzyk pozostał wierny klasycznym instrumentom, które postanowił połączyć z elementami zawodu Dja. Łączy różne gatunki muzyczne z całego świata. Akordeon i francuskie brzmienie muzyki znad Sekwany, saksofon z jazzowymi rytmami Nowego Jorku, klasyczne klawisze pianina wraz z kontrastową muzyką elektroniczną i wiele innych gatunków. Grzegorz to także były tancerz zespołu Raciborsko wraz z którym występował na scenach polskich oraz zagranicznych. Wolne chwile poświęca na dalekie podróże z plecakiem poszukując nowych inspiracji, nurkowanie, sztuki walki, dobrą książkę, produkcję muzyki. Grzegorz obsługuje: Imprezy dla firm, Konferencje, Bale Studniówkowe, Bale Uniwersyteckie, Przyjęcia Weselne, Eventy dla Korporacji, Imprezy sportowe, Pokazy Mody itp.

 

obsługa imprez przez Kasię

Kasia (Prezenter - Wodzirej w języku: polskim, angielskim, włoskim)

Kreatywny humanistyczny umysł, absolwentka 3 kierunków: psychologia, socjologia i zarządzenie. Na co dzień zajmuje się projektami. Mistrzyni Polski w Teakwondo. Kocha sporty ekstremalne, ryzyko i podróże. Skok ze spadochronem, jazda quadem, nurkowanie czy narciarstwo to wyzwania, z którymi chętnie się mierzy. Chwyta momenty i zachody słońca, każda wolną chwilę spędza na odkrywaniu nowych miejsc i ludzi. Jest konferansjerem i duszą towarzystwa. Prowadzi imprezy w języku polskim włoskim i angielskim.

 

Wojtek - DJ na Wesele Kraków

Wojtek (DJ, DJ na Wesele, Wodzirej)

Wojtek miał 12 lat, gdy spełniło się jego marzenie o byciu Dj`em. Od tamtej pory poświecił wiele godzin na doskonaleniu swoich umiejętności w dziedzinie miksowania utworów i poszerzaniu swojej wiedzy muzycznej.

Praca Dj to dla niego świetna zabawa, hobby, możliwość kontaktu z ludźmi i forma spędzania każdej wolnej chwili. By sprostać wymaganiom i trendom dyktowanym przez muzyczny świat, systematycznie aktualizuje bazę swoich utworów, poszukując przy tym nowych brzmień. Wojtek jako DJ na Wesele obsługuje Przyjęcia Weselne, a także Bale, Konferencje, Imprezy firmowe i Imprezy Okolicznościowe.

 

DJ na Wesele - Irek

Irek (DJ, Wodzirej)

Początki związanie z muzyką sięgają czasów gimnazjalnych. Zawodowe podejście do pracy Dja rozpoczęło się już w szkole średniej. Zainteresowania: historia, muzyka, piłka nożna, film, kulinaria. Irek obsługuje: imprezy okolicznościowe, prywatki, imprezy urodzinowe, imprezy 18 tkowe.© Copyrights 2017 - 2019 by GMusic Obsługa Imprez - Organizowanie Eventów | Wszelkie prawa do treści strony zastrzeżone
design & CMS System: giza.lap.pl